Pożegnanie starszaków

Na zakończenie roku przedszkolnego 2015/2016 dzieci, które odchodzą z naszego przedszkola i idą do szkoły zostały zaproszone na mała wycieczkę do Bestwiny, gdzie same robiły sałatkę do kiełbasek, sadziły kwiaty, które później zabierały ze sobą do domu. Na koniec dostały duże pudełka z małą wyprawką do szkoły. Życzymy powodzenia przyszłym uczniom!!!!

Czytaj więcej...

Agama - zwierzątko

W ramach zajęć wakacyjnych odbyły się w naszym przedszkolu warsztaty z agamą brodatą, jak również zostały wykonane pamiątkowe zdjęcia dzieci wraz z jaszczurką, które rodzice mogli później zakupić.

Czytaj więcej...

Dzień mamy i taty

23.06. 2016 odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty ale również zakończenie roku przedszkolnego 2015/2016. Tym razem pogoda nie popsuła naszych planów i po wystepie dzieci odbyły się tańce w rytmach zumby na naszym placu przedszkolnym dzieci wraz z ich rodzicami. Na zakończenie zostały rozdane dyplomy za ukończenie roku przedszkolnego jak równiez wszyscy życzylismy sobie udanych wakacji!!!.

Czytaj więcej...

Wesołe przedszkolaki

Wesołe przedszkolaki - to dzień kiedy to nasz kochane pociechy dały nam chwile by zrobić im zdjęcia ;)

Czytaj więcej...

Dzień zdrowia

W czerwcu przedszkolaki odwiedziła Pani dietetyk. Dzieci zpoznały się z zasadami zdrowego żywienia, chętnie odpowiadały na pytania i wykonywały zadania. Na zakonczenie z chęcią schrupały zdrową przekąskę.

Czytaj więcej...