Dzień Mamy i Taty

Dnia 22.06.2017r w naszym przedszkolu odbyło się oficjalne zakończenie roku przedszkolnego 2016/2017 wraz z przygotowanym przez dzieci dla Mamy i Taty przedstawieniem "Wiosenna łąka". Z tej okazji odwiedził nas burmistrz miasta Bieruń. Na koniec dzieci podarowały swoim rodzicom prezenty z okazji ich święta a panie wszystkim dzieciom wręczyły dyplomy oraz pamiątkowe zdjęcia. Do tej uroczystości dołączyły również Delikatesy Centrum, które naszym dzieciom podarowały słodki poczęstunek, za który serdecznie dziękujemy:))))

Czytaj więcej...

Owocowo u krasnoludków

Dużo witaminek jest w owocach. To Krasnoludki już wiedzą. Nazywały owoce na talerzach, następnie tworzyły szaszłyki. Było pysznie i zdrowo.!

Czytaj więcej...

Tęcza - Krasnoludki

Tęcza stworzona za pomocą mleka i kolorowej wody. Krasnoludki moczyły patyczki w płynie do naczyń i wkładały je w wybrany przez siebie kolor na mleku.

Czytaj więcej...

Pożegnanie starszaków

9 czerwca odbyło się pożegnanie dzieci odchodzących z naszego przedszkola. Razem z rodzicami wyjechaliśmy na krótką wycieczkę. Dzieci zaśpiewały dla rodziców piosenkę a potem wspólnie z nimi zatańczyliśmi taniec integracyjny. Imprezę zakończyliśmy poczęstunkiem w postaci pieczenia kiełbasek i pysznego ciasta.

Czytaj więcej...

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka w Karolku!!! Śpiewanie, tańce, malowanie twarzy, koniki i coś na ząb...Dziękujemy wszystkim za wspaniała zabawę!!!

Czytaj więcej...

Piękna i Bestia

Gumisie na przedstawieniu "Piękna i Bestia" w Domu Kultury Gama.

Czytaj więcej...

Występy na Rynku

28 maja 2017r. Wystep dzieci z grupy Gumisie podczas obchodów Dnia Dziecka na bieruńskim rynku oraz wystawa prac konkursowych.

Czytaj więcej...

Warownia

Wycieczka przedszkolna grupy Smerfy i Gumisie do Warowni Pszczyńskich Rycerzy...

Czytaj więcej...