Zakończenie - Gotowania

Na zakończenie zajęć z gotowania wszystkie grupy wspólnymi siłami przygotowały poczęstunek, który później skonsumowali. Zajęcia odbywały się na świeżym powietrzu, było ognisko, dużo uśmiechu i pełne brzuszki. Nasi mali kucharze świetnie się bawili.

 

Czytaj więcej...

Dzień Dziecka

Nasze przedszkolaki spędziły cały dzień na wspólnym świętowaniu. Bawili się wybornie ze swoimi koleżankami i kolegami na dmuchanych zjeżdżalniach, w rytmach dziecięcych przebojów. Uśmiechy towarzyszyły im przez resztę dnia, a wspomnienia Dnia Dziecka są ciągle żywe i wspominane

 

Czytaj więcej...

Wizyta w szkole

Nasze najstarsze przedszkolaki udały się na dni otwarte do Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 w Bieruniu. Gumisie przez moment mogły poczuć się jak uczniowie, zobaczyć salę i żywo uczestniczyć w lekcji. Zadowolone dzieci wróciły do przedszkola. Wszystkie zgodnie deklarowały chęć powrotu do szkoły we wrześniu.

 

Czytaj więcej...

Spartakiada

Chłopiec z grupy "Smefry" reprezentował nasze przedszkole na Spartakiadzie organizowanej przez Szkołę Podstawową z Oddziałam Integracyjnymi Nr 1 w Bieruniu. Spisał się na medal. Dumny ze swoich osiągnięć zaprezentował kolegom otrzymany dyplom i medal. Dzieci w ramach uznania nagrodziły go gromkimi brawami. 

 

Czytaj więcej...

Tydzień Muzyczny Gumisie

U Gumisów w sali nastał muzyczny tydzień. Były tańce, śpiewy, zabawy muzyczne i jak przestało na prawdziwych muzyków nie zabrakło instrumentów. W przypadku naszych przedszkolaków były to własnoręcznie wykonane gitary.

 

Czytaj więcej...

Warsztaty czekoladowe

Dnia 14 marca dzieci z grup Smerfy i Gumisie udały się na rynek gdzie specjalnie dla nich przyjechał autobus, w którym odbyły się warsztaty tworzenia wyrobów z czekolady. Przedszkolaki świetnie się bawiły podczas poznawania tajników czekoladowych smaków, na pamiątkę każdy otrzymał własnoręcznie wykonaną czekoladę, którą podzielił się z bliskimi.

 

Czytaj więcej...

21 marzec 2018- SMERFY

 

 

Czytaj więcej...

Krasnoludki

Krasnoludki, dziś poznały zawód kucharza... przyrządzały przepyszne tosty z misiowym serkiem .. :)

 

Czytaj więcej...