Warning: mysqli_fetch_object() expects parameter 1 to be mysqli_result, bool given in /home/virtualki/128452/libraries/joomla/database/driver/mysqli.php on line 891

Warning: mysqli_free_result() expects parameter 1 to be mysqli_result, bool given in /home/virtualki/128452/libraries/joomla/database/driver/mysqli.php on line 905
Plan wychowawczo-dydatkyczny

Program wychowawczo-dydaktyczny

Program Wychowawczo-dydaktyczny

Rozwijamy całą podstawę programową w bardzo kreatywny i ciekawy sposób. Młoda kadra posiada wiele ciekawych pomysłów, ogromny zapał do pracy, nieograniczony zasób cierpliwości i odpowiednie kwalifikacje. Nasi wychowawcy mają świadomość potrzeby stałej i rzetelnej współpracy z rodzicami, dlatego też zawsze są do państwa dyspozycji i rozwieją każdą wątpliwość. Doskonale zdają sobie sprawę z zaufania jakim rodzice ich obdarzyli powierzając im swoje największe skarby.
Każdego roku program wychowawczo – dydaktyczny jest z rozmysłem dobierany do potrzeb każdej z grup. Na tej podstawie dobierane są również pakiety książek do pracy z dziećmi.
Przedszkole pracuje na bazie programu „Nasze Przedszkole” autorstwa Małgorzaty Kwaśniewskiej i Wiesławy Żaby- Żabińskiej.