Warning: mysqli_fetch_object() expects parameter 1 to be mysqli_result, bool given in /home/virtualki/128452/libraries/joomla/database/driver/mysqli.php on line 894

Warning: mysqli_free_result() expects parameter 1 to be mysqli_result, bool given in /home/virtualki/128452/libraries/joomla/database/driver/mysqli.php on line 908

Niepubliczne Przedszkole „Karolek” jest placówką działająca od września 2011r.

Pod naszą troskliwą opieką znajdują się dzieci przede wszystkim z Bierunia ale również  z całego
powiatu bieruńsko–lędzińskiego oraz z Tychów.

Staramy się by każdy dzień był dla naszych podopiecznych niezwykłą przygodą. Każde dziecko jest inne, ma swoje zdolności i zainteresowania, które chcemy wydobywać i doskonalić. Dlatego właśnie postanowiliśmy stworzyć placówkę, której nadrzędnym celem jest poszanowanie indywidualności dziecka, traktowanie go z szacunkiem i doskonalenie jego talentów. Pragniemy zapewnić dzieciom wszechstronny rozwój, ale także szczęśliwe dzieciństwo.
Nasze przedszkole jest niewielką placówką, gdzie dbamy by panowała domowa atmosfera i dzieci czuły się bezpiecznie jak w swoim własnym domu. Dzieci podzielone są na trzy małe grupy, sprzyja to indywidualnemu rozwojowi dziecka i kameralnej atmosferze.

Zapraszamy dzieci w  wieku od 2,5  do 6 lat, a rodziców naszych przedszkolaków zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w życiu codziennym placówki.